Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: 132 Günde İngilizce'yi Ücretsiz Öğrenin

132 Günde İngilizce'yi Ücretsiz Öğrenin 21 May 2014 13:37 #15

• admin
  • admin's Avatar
  • Başarı: 2
Evet belki inanılmaz güç ama küçük bir program aracılığıyla İngilizceyi özellikle grammer anlamında çok iyi öğreneceksiniz. Aşağıdaki ekte verdiğimiz program sayesinde ingilizce artık zor bir dil olmaktan çıkacak.

İşte programı üreten Turgut Kuzan isimli arkadaşımızın programı kullanmadan önce yazdığı yazı;

Bu çalışma 2011 yılında üniversite imtihanına girecek olan yeğenimin ingilizce öğrenmesine destek olmak amacıyla tasarlanmıştır.

Çalışma Temel seviye ingilizce, Orta seviye ingilizce, İleri seviye ingilizce konularını içeren toplam 132 konu başlığı içermektedir.

İngilizce kurslarında kullanılan Headway, Reach, Fono gibi ingilizce öğretim kitaplarındaki bilgilerde dikkate alınarak ingilizce öğreniminde ihtiyaç hissedilen ders notları, testler, etkileşimli alıştırmalar, sözlük gibi özellikler içeren detaylı bir çalışma olmasına özen gösterilmiştir.

Üniversite sınavlarının tamamlanmasından, yeni öğretim döneminde üniversitelerin açılış tarihine kadar olan 1 Temmuz 2011 - 10 Kasım 2011 tarihleri arasında yoğun olarak kullanılacağı varsayılarak, çalışmanın en geç 1 Temmuz 2011 tarihinde tamamlanması ve bu tarihten sonra web sitemiz üzerinden programı kullanacak kişiler arasında iletişimi sağlayacak bir tasarım ile desteklenmesi hedeflenmektedir.

İngilizce bilgim pre-intermediate seviyesindedir. Bu nedenle çalışmada bilgi eksikliğinden, hızlı yazmaktan, dikkatsizlikten kaynaklanan yazım ve tercüme hataları olabilir. Bu hataların tkuzan[at]gmail.com e-posta adresime bildirilmesi durumunda yeni versiyonlar için gerekli düzeltmeler yapılacaktır.

Programı aşağıdaki ekten indirin...

Dosya Eki:

Dosya İsmi: Ingilizce_Egitimi.zip
Dosya Boyutu: 4,306 KB
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.282 saniye