Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Ninja Turkiye Bu Hafta Yayinlanacak mi?

Ninja Turkiye Bu Hafta Yayinlanacak mi? 16 Şub 2015 21:41 #194

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2

Heyecan ve adrenalin dolu kıyasıya rekabetin yaşandığı Ninja Warrior Türkiye yarışması haftalardır yayınlanmayınca izleyiciler Ninja Warrior bu hafta yayınlanacak mı sorusunu çok sık sormaya başladı. Kullanıcılarımız Ninja Türkiye neden yayınlanmıyor oluşunu merak ediyor.

En son 17 Ekim 2014 Cuma günü TV8 ekranlarında yayınlanan güç ve hıza dayalı olan yarışmada eğer yarışmacıysanız tek düşmanınız zaman. Şimdiye kadar TV8 kanalından herhangi bir açıklama yapılmazken Ninja Warrior yarışması bitti mi sorusu akıllara gelmeye başladı.

Her zaman haberleri sizlere ilk ulaştırmayı hedefleyen ekibimizin size iyi bir haberi var. Ninja Warrior Türkiye yarışması devam ediyor. Günlerdir aralıklarla süren yağıştan dolayı yarışmanın çekimleri yapılamıyor. 2 haftadır yarışmanın yayınlanmamasının nedeni bu. Çekimlerin Vialand İstanbul'da yapıldığı yarışmada açık alanda yarışmak her ne kadar keyifli olsa da hava muhalefeti nedeni ile Ninja Warrior Türkiye yarışması ekranlara gelmiyor.

Yarışmanın 01 Kasım 2014 Cumartesi günü Taksim/Beyoğlu'nda bulunan Green Park Otel'de seçmeleri yapılacaktır. Saat 12.00 ile 19.00 arası yapılacak olan ön elemeler ile siz de şansınızı deneyebilirsiniz. 15 Ekim 2014 tarihinden beri yarışmanın elemesi yapılmıyordu. Uzun bir aradan sonra son fırsatlarınızı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Ninja Warrior seçmeleri seyrek de olsa yapılırken yarışmanın yayından kaldırılmadığını tekrar hatırlatır iyi seyirler dileriz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.125 saniye