Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: MEB Tarafindan Engellenmemiş

MEB Tarafindan Engellenmemiş 21 May 2014 10:44 #6

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2
Artık Milli Eğitim Bakanlığı tarafından engellenmeyen bir web sitesi var. Öğrencilerin psikolojik olarak kötü etkilenmeyeceği oyunların oynandığı bu siteye gitmek için buraya tıklayın.



MEBİN YASAKLAMADIĞI OYUNLARI AŞAĞIDAN OYNAYABİLİRSİNİZ

Okullarda bulunan filtreli internet yüzünden öğrenciler milli eğitim tarafından yasaklanmamış oyunları bulamıyorlar. Aşağıdaki oyunlar meb tarafından engellenmemiş oyunlardır. Güle güle oynayın :)

Zombilerle mücadele edip eğlenmek ister misiniz? Oyunun ileri seviyelerine geçtikçe çok daha zorlu zombilerle karşılacaksınız. Oyunu oynamak için sadece mouse(fare) kullanmanız yeterli.
Heyecan dolu bir oyunu daha sizler için yükledik. Bu oyunda üzerinize doğru gelen kamyon ve otobüslere fareniz ile tıklayarak ateş etmeli ve onlardan kurtulmalısınız. Seviyeleri geçtikçe oyun daha da zorlaşıyor.
En sevilen oyunlardan biri olan halka oyununu mutlaka oynayın. Oyunu oynarken hem eğlenecek hem de zıplama kabiliyetinizi geliştireceksiniz. Yayların ve yuvarlakların içinden hiç bir şeye değmeden geçip bütün oyunu bitirmeye çalışın.
İster tek kişi ister arkadaşınızla iki kişi oynayabileceğiniz bu araba yarışı oyunuyla çok keyifli vakit geçireceksiniz. Bilgisayar ile yarışmak için "1 PLAYER" yazısına tıklayın. Arkadaşınızla yarışmak isterseniz "2 PLAYER" yazısına tıklayın. Arkadaşınızla oynarken W,A,S,D tuşları ve yukarı-aşağı-sağ-sol yön tuşlarıyla 2 kişilik oynayabilirsiniz.
Çok güzel bir asfaltta muhteşem motor yarışı oyununu oynayın. Yarışırken hızlı olmalı ve ağaçlara çarpmamaya dikkat edin. Oyunu oynarken klavyenizde yön tuşlarını kullanmanız yeterli.
Elinize bir ok ve yay alıp elmayı vurmak ister misiniz? Aman dikkat edin yanlışlıkla amcayı vurmayın :) Eğer onu vurursanız kanlar içinde yere yatar. Oyunu mouse(fare) ile oynayacaksınız. Mouse(fare) ile ne kadar uzun tıklarsanız o kadar uzağa ok atarsınız.
İki kişilik oynanan süper bir oyun olan Ateş ve Su oyunu ile arkadaşınız ve siz güzel vakit geçireceksiniz. Bu oyunu oynarken arkadaşınız ile sürekli yardımlaşmanız gerekiyor. Oyunu en kısa sürede tamamlamak zorundasınız. Unutmayın bu oyun iki kişi ile oynanır.
Kafa topu oyunu tek kişilik ve iki kişilik oynanabilen en güzel futbol oyunudur. Yön tuşları ile hareket edilir. Tek kişilik oynarken boşluk tuşu ile şut çeker, iki kişilik oynarken P tuşu ile şut çeker.
Bu oyunda kaykay ve motorla çeşitli güzel hareketler yaparak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacaksınız. Yön tuşlarıyla oynanır. Yukarı tuşu gaz verir, aşağı tuşu fren yapar. Sağ ve sol tuşlarıyla da dengenizi sağlar ve motorun devrilmesini önlersiniz.
Bu oyunda farenizi(mouse) kullanarak topu duvara atıp puan kazanıyorsunuz.
Beş farkı bul oyunuyla iki resim arasındaki 5 tane farkı bulmanız gerekiyor. Gördüğünüz farkları fare ile tıklayarak gösterin.
Dininizi ne kadar öğrenmişsiniz görelim:) Bakalım abdest almayı biliyor musunuz :)
Farenizi düzgün hareket ettirerek demir topu kenarlara çarptırmamaya çalışmalısınız.
Şu sıcak yaz günlerinde buz gibi içecekler hazırlayabileceğiniz bu oyunu oynayın :)
Bu oyunda altın topu tehlikeli yerlerden uzak tutun.
Kelebek boyayıp rengarenk kelebekler yapabileceğiniz bu oyunu oynayın.
Bilgisine güvenenlerin oynayabileceği en güzel yarışma oyunu.
Geçmişten günümüze kadar en çok sevilen Pacman oyunu'nu oynayın.
Küçük arkadaşlarımızın ve kızların oynamak isteyeceği pasta yapma oyununu oynayın :)
Erkeklerin çok seveceği bu oyunu oynarken sadece farenizi şutun geldiği yere götürün yeter.
Dersleri iyi olan ve harita bilgisine güvenen bu oyunu oynasın.
Şansına güvenenlerin oynamak isteyeceği bu oyunu oynayın.
Helikopteri uçurmak için sadece farenizi(mouse) kullanın. Farenizle ne kadar uzun tıklarsanız helikopteri o kadar havaya uçurursunuz.
Hafızasına güvenenlerin ve zeki olduğunu düşünen arkadaşlarımızın oynamak isteyeceği bu oyunda sol oyunun sol tarafında görünen şekli sağ tarafa sizin çizmeniz isteniyor.
Türkiye'de hiçbir oyun sitesinde bulamayacağınız yepyeni bir oyun olan ateş ve buz oyununu sizlere sunuyoruz. Bu oyun tek kişi ile oynanır. İki kişilik olan ateş ve su oyunundan tamamen farklıdır. Mebin yasaklamadığı oyunları sadece bu sitede oynayabilirsiniz.


KAFA TOPU - TOPÇU KAFALAR OYNA - HAREKET USTASI MOTOR OYUNU OYNA - ÜÇ BOYUTLU FUTBOL TOPU OYNA - 5 FARKI BUL OYNA - ABDEST ALMA OYUNU OYNA - FAREYLE OYNANAN EN ZOR OYUNU OYNA - İÇECEK HAZIRLAMA OYUNU OYNA - İLERLEMELİ ALTIN OYUNU OYNA - ATEŞ VE BUZ OYUNU - KELEBEK BOYAMA OYUNU OYNA - KİM MİLYONER OLMAK İSTER OYNA - DÜNYANIN EN ZOR PACMAN OYUNUNU OYNA - PASTA YAPMA OYUNU OYNA - ŞUT ÇEKME OYUNU OYNA - ŞEHİR BULMACA OYNA - VAR MISIN YOK MUSUN YARIŞMASI OYNA - HELİKOPTER UÇURMA OYNA - ŞEKİL ÇİZME OYNA - ATEŞ VE SU OYNA - ZOMBİ OYUNU OYNA - MOTOR YARIŞI
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.329 saniye