Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Survivor Yetenek Sizsiniz

Survivor Yetenek Sizsiniz 31 Oca 2015 20:40 #165

• admin
  • admin's Avatar
  • Başarı: 2

Survivor Yetenek Sizsiniz gülmekten kırdı geçirdi. Ünlüler yetenek yarışması düzenledi. Adada açlıktan kıvranan Survivor oyuncuları eğlenceden de geri kalmıyorlar. Oldukça profesyonel bir görüntü veren ünlüler ekibi hem jüri oldu hem de yeteneklerini sergilediler. Özellikle Ajdar isimli şarkıcı taklidi ile Cengiz Coşkun büyük beğeni topladı. Nane nane nane, hepsi bunların bahane isimli iğrenç şarkının ve şarkıcının taklidi ile herkesi kırıp geçiren Survivor oyuncusunun hakkını vermek gerek. Ajdar yerine Müjdar ismini kullanan Cengiz, zeki olduğunu da ispatladı.

Jürideki Sergen Yalçın'ı taklit eden Ümit Karan da gerçekten dizi oyuncularına taş çıkardı. Sergen'in tipik huyu olan "ben çok beğendim ama hayır diyorum" sözlerini çok sık kullanan Ümit gerçekten çok başarılıydı. Ayrıca Ümit Karan sunucu Alp Kırşan'ı da taklit etti. Arap tarzı oryantal dans yapan Irmak Atuk da dansı ile gözleri kamaştırdı. Beat box müzik eşliğinde kıvırtan Ümit Karan bu performansıyla jüriyi memnun edemedi. Sergen Yalçın'ın kepçe kulaklarını da deniz kabuklarıyla abartan jüri üyeleri durumu biraz abarttı.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.305 saniye