Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Survivor 2015 Yarişmacilarini Taniyalim

Survivor 2015 Yarişmacilarini Taniyalim 31 Oca 2015 20:45 #169

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2

Survivor All Star 2015 yarışmacılarını tanıyalım. 28 Şubat 2015 Cumartesi akşamı başlayacak olan Survivor yarışmasında birçok yenilik bulunuyor. Ünlüler-Gönüllüler şeklindeki adı Survivor All Star olarak değişen programın yayınlandığı kanal da artık TV8 kanalı olacak. Acun Ilıcalı'nın sahip olduğu TV8 kanalında Acun Medya kendin pişir kendin ye yapmış olacak. Yarışmacılar eskisi gibi halkın içindeki gönüllüler'den ziyade tamamen ünlülerden oluşacak.

All Star nedir?
All Star kelime anlamı itibariyle "tüm yıldızlar" demektir. Tam olarak Türkçe tercümesini ise "yıldızlar topluluğu" olarak adlandırabiliriz. Bu yarışmaya All Star ismi verilmesinin bir nedeni var. Geçmiş sezonlarda Survivor adasında yarışan bazı seçilmiş yarışmacılar yeni sezonda kendi aralarında yarışacaklar. İşte yarışmaya katılması kesinleşenler;

Irmak Atuk - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
2002 yılında katıldığı modellik yarışmasında Türkiye birincisi olmuştur. İzmir 1985 doğumludur. Daha önce dizilerde oyunculuk yapmış ve Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına da katılmıştır.

Hasan Yalnızoğlu - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
Dizilerde ve sinema filmlerinde küçük çaplı rollerde oynayan Hasan Yalnızoğlu 1974 İstanbul doğumludur. Survivor yarışmasına daha önce de katılıp ikinci olmuştur.

Irmak Atuk - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
1972 Senegal asıllı Fransız oyuncu. Beşiktaş'ta çok renkli bir kariyere imza atan futbolcu sansasyonel bir saha içi olay ile takımdan kovulmuştu. Survivor yarışmasında Nihat ile kavga edip yarışmadan ihraç edilmek zorunda kalan forvet, şansını bir kez daha deneyecek.

Doğukan Manço - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
Müzisyen ve DJ'lik yapan ve unutulmaz isim Barış Manço'nun oğludur. Daha önce Survivor yarışmasında SMS(mesaj) oyları ile ikincilik kazanmıştır.

Taner Tolga Tarlacı - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
1984 Kayseri doğumludur. Yetenek Sizsiniz yarışmasına Rap müzik tarzı ile katılmıştır. Survivor yarışmasında üçüncü olmuştur.

Anıl Tetik - Survivor All Star 2015 Yarışmacısı
1990 Kırklareli doğumlu ve sempatik hareketleri ile tanınan, gönüllüler ekibiyle başlayıp ünlüler adasına sonradan dahil olan öğrencidir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.247 saniye