Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Kardeş Payi'ndan Survivor Gondermesi

Kardeş Payi'ndan Survivor Gondermesi 31 Oca 2015 20:47 #170

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2

Ekranların sevilen dizisi Kardeş Payı; Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmasına tatlı bir gönderme yaptı. Çalgı Çengi filminde yakaladıkları ekran sempatisi ile Türkiye dizi tarihinde daha önce gerçek isimleri ile oyunculuk yapan ve kendi hayatlarını anlatan ilk dizi olan İşler Güçler dizisini çeken Ahmet Kural ve Murat Cemcir şimdi de Star TV'de Kardeş Payı ile şöhretlerine şöhret katmaya devam ediyorlar.

Dizinin 20.bölümünde Murat Cemcir annesi ile yaptığı bir konuşmada televizyonların zeki çocuğu Acun Ilıcalı'ya ve Survivor'a güzel bir ince gönderme yaptı. Survivor yarışmasının bu yıl ünlüler ile borla çalışan motor mucitleri arasında yapılacağı esprisi ve devamında gelen "Acun'a bak sen yaa, madeni buldu mu dalıyor arkadaş!" göndermesi Acun'un zekasına yapılmış bir atıf olarak televizyon tarihinde yerini aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye, Ninja Warrior Türkiye, O Ses Türkiye, O Ses Çocuklar, Survivor, Ütopya, ve Ver Fırına gibi yarışmaları ülkemize kazandıran Acun Ilıcalı ne kadar övülse azdır.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.086 saniye