Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Criss Angel, David Copperfield ve diğerleri...

BAŞLIK: PROFESYONEL KAĞIT USTASI (Drummond Money-Coutts)

PROFESYONEL KAĞIT USTASI (Drummond Money-Coutts) 19 Nis 2015 18:41 #214

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2
Drummond Money-Coutts (Poker Ustası/Hilebaz/İlizyonist/Kağıt Sihirbazı)

Drummond Money-Coutts dünyanın en iyi kağıt hilebazı olarak kabul edilir. Poker kağıtları ile yaptığı ilizyonlar harikadır. Dünya çapında üne sahiptir. Sihirbaz ve kağıt ustasıdır. Çok dikkatle izleyin.

Sizi kağıt oyunlarının ve kağıt hilelerinin heyecan verici dünyasına götürmektedir. Kart ustası olarak bilinen Drummond Money-Coutts kısaca DMC Kart Ustası ismi ile 1 saatlik soluksuz bir belgesel hazırlamıştır.

Dünyanın en eski kağıt numaralarından birini; 3 kart oyununu öğrenmek için yollara düşmüştür. İngiltere'den çıkıp sihrini Paris'e götürmüştür. Üç kart oyununun arkasından yatan psikolojik oyunları ortaya çıkarmıştır. Bangkok'ta çok büyük kağıt ustaları ile karşı karşıya gelmiştir. Tek amacı onların sırlarını çözmekti.

İlizyona olan hayranlığı 14 yaşında okulda başlamıştı. Onun için kağıtlar gündelik derslerden, ödevlerden daha önemliydi. Sınıf dışında arkadaşları sporla uğraşırken o illüzyonist olmak hayaliyle kağıtlarla oynardı.

Alman destesinde kupalar baharı, maçalar yazı, sinekler sonbaharı ve karolar ise kışı temsil eder.Eskiden Amerika'lı mahkumlar iskambil destelerine gardiyanlar tarafından el konulunca süt kutularından deste yapmışlardır.

Kağıt oyunlarında ustalaşmak için toplamda 10.000 saatin üzerinde pratik yaptı. Her gece elleri acıyana kadar karmaşık hareketlerin ve tekniklerin provasını yapardı. Kağıt tutkusunun başlangıcı dünyanın en eski dolandırıcılık numarası olmuştu.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.130 saniye