Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla

BAŞLIK: Plastic (Plastik) 2014 Aksiyon Filmi

Plastic (Plastik) 2014 Aksiyon Filmi 18 Eyl 2014 23:31 #129

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2
PLASTIC (2014)

30 Nisan 2014 tarihinde vizyona giren ve henüz Türkçe dublajı tamamlanmayan 2014 aksiyon filmi Plastic oldukça akıcı bir maceraya sahip. Özellikle gençlerin bayılacağı bir film olduğunu düşünüyoruz. Filmin Türkçe ismi hakkında henüz bir bilgi olmasa da biz filme kısaca Plastik demeyi uygun gördük.

Filme ismini de veren Plastic, aslında kredi kartı anlamına geliyor. Zaten başta İngiltere olmak üzere birçok ülkede bu kredi kartlarına kısaca plastik diyorlar.

Filmin konusuna gelecek olursak; dört kafadar arkadaş usta bir şekilde kredi kartı kopyalama(klonlama) işi yapmaktadır. Bu şekilde gününü gün eden ve sahte kredi kartları ile alışverişlerini yapan dört maceraperest aynı zamanda soygun işi de yaparlar. Günün birinde soydukları araçtaki çanta oldukça değerlidir ve bir mafyaya aittir. Yakayı ele veren bu gençlere mafya patronu 2 milyon dolarlık bir ceza keser ve bu cezayı 2 hafta içinde ödemeleri gerekir.

İşe kredi kartlarını daha fazla kopyalama ile başlayan çete üyeleri 2 milyon doları böyle toplayamayacaklarını anlayınca işi büyütürler ve 20 milyon dolar değerindeki elmasların peşine düşerler. Sonunda 4 kafadar kendi aralarında da sıkıntı yaşarlar ve biri hariç hepsi kodesi boylar ya da ölür.

Frankie karakteriyle süper bir oyunculuk çıkaran Emma Rigby cesur sahneleri ve güzelliğiyle filmin en ilgi çeken oyuncusu olmayı başardı.

Sonu mutlu sondan ziyade güzel bir final ile biten filmi zevkle izleyeceğinizi ve dolu dolu bir 105 dakika geçireceğinizi düşünüyoruz.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.236 saniye