Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
TV8 kanalında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli program hakkında aklınıza takılan her şeyin cevabını bulacağınız yerdesiniz.

BAŞLIK: Yetenek Sizsiniz Jurileri

Yetenek Sizsiniz Jurileri 10 Tem 2014 06:07 #77

  • admin
  • admin's Avatar
  • ÇEVRİMDIŞI
  • Başarı: 2
Yetenek Sizsiniz yarışmasında finale kadar gelebilmeniz için jüri üyelerine kendinizi beğendirmeniz gerekmektedir. Yetenek Sizsiniz jürilerinden en az 2 tanesinin evet oyu kullanması durumunda üst tura çıkmaya hak kazanırsınız. Peki 2014-2015 sezonunda programın jüri üyelerinde değişiklik olacak mı?

Bu yıl jüri üyelerinden Hülya Avşar programa veda ediyor. Bir süredir Hülya Avşar'dan boşalan koltuğa Meryem Uzerli'nin oturacağı söyleniyordu fakat Programın yapımcısı olan Acun Ilıcalı'dan gelen teklifi Meryem Uzerli reddetti. Bunun üzerine yeni jüri arayışına giren televizyon duayeni Hülya Avşar'ın koltuğunu ünlü ve güzel oyuncu Özgü Namal'a teklif etti ve Özgü Namal bu teklifi kabul etti. Ayrıca O Ses Türkiye yarışmasının da jürilerinden olan Murat Boz, Hülya Avşar'ın koltuğunu devralacak. Yeni yılında Jüri üyeleri; Acun Ilıcalı, Murat Boz, Özgü Namal ve Eser Yenenler
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.066 saniye